اخبار دندانپزشکیدرمان های دندانپزشکیمراقبت‌های دندانی

بهترین متخصص ایمپلنت در شرق تهران کیست؟ 8 مرکز ایمپلنت شرق

بهترین مرکز ایمپلنت شرق تهران

ایمپلنت‌ به عنوان یکی از بهترین راهکارهای موجود به منظور پنهان‌سازی نقص دندان‌ها برشمرده می‌شوند. امروزه کلینیک‌های مختلفی در بخش‌های مختلف شهر تهران خدمات کاشت ایمپلنت را به شما ارائه می‌کنند. به منظور یافتن مناسب‌ترین مرکز ایمپلنت شرق تهران باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید تا بتوانید از بین گزینه‌های گوناگون، بهترین انتخاب را برگزینید. با ما همراه بمانید تا هشت مورد از مراکز معتبر فعال در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

مرکز ایمپلنت شرق تهران

مواردی همچون ارائه پشتیبانی قابل قبول، امکان دریافت ضمانت و همچنین امکان برخورداری از سرویس‌های مختلف با هزینه پایین از جمله اولویت‌های مهمی به شمار می‌آيند که در زمان تصمیم‌گیری برای یافتن یک مرکز ایمپلنت شرق تهران باید به آن توجه داشته باشیم. ما نیز بر اساس همین موارد،‌ گزینه‌های خاص و ویژه‌ای را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

1- مهراوید

اگر به دنبال بهترین مرکز ایمپلنت در شرق تهران هستید، کلنیک «مهرآوید» باید انتخاب نخست شما باشد. این کلینیک توانسته است با ارائه خدمات کم‌نظیر به سطح رضایت باورنکردنی از سمت مراجعه‌کنندگان خود دست پیدا کند. در این مرکز برترین متخصص ایمپلنت شرق تهران مشغول به فعالیت است.

مرکز ایمپلنت مهرآوید

کاشت ایمپلنت تنها یکی از خدمات ارائه شده در کلینیک مهرآوید محسوب می‌شود و شما می‌توانید جهت دریافت بهترین مارک ایمپلنت دندانپزشکی نیز این گزینه را انتخاب کنید، بنابراین اگر قصد دارید برای جایگزینی دندان‌های پوسیده یک راهکار عالی و مقرون‌به‌صرفه را بیابید، می‌توانید از خدمات این کلینیک بهره‌مند ببرید.

“وجه تمایز دندانپزشکی مهرآوید با سایر مراکزی که معرفی می کنیم، داشتن بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان است. این مجموعه با فراهم آوردن یک فضای جذاب برای کودکان سعی داشته تا بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه دهد “

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://www.mehravidclinic.com
 • شماره تماس: 02177478787
 • آدرس: تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان پرستار، پلاک ۲۳۰

2- دکتر شفیعی

مرکز ایمپلنت شرق تهران دکتر شفیعی برای سال‌های متمادی به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز فعال در این حوزه شناخته می‌شود. این کلینیک تلاش دارد تا با عرضه انواع مختلف ایمپلنت‌ها نیاز کلی تمامی مراجعه‌کنندگان را به طور کامل برطرف کرده و نیازهای آن‌ها را پاسخ دهد.

دکتر شفیعی

در کلینیک دندانپزشکی دکتر شفیعی پرسنل متخصص و ماهری حضور دارند که از ابتدا تا انتهای روند کاشت ایمپلنت در کنارتان خواهند بود و همواره آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند. این مرکز مهم‌ترین ویژگی خود را ارائه خدمات برتر به کلیه بیماران می‌داند.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://www.drshafiei.com
 • شماره تماس: 02177491682
 • آدرس: تهران، خيابان رسالت، بعد از چهار راه سر سبز بين مدائن و مهر، پلاک 492

3- کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق

کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق

مرکز ایمپلنت شرق تهران رسالت گزینه دیگری به شمار می‌آيد که حتماً باید از آن یاد کنیم. در این کلینیک، تمرکز اصلی بر روی کاشت ایمپلنت‌هایی است که از نظر عمر و دوام در بهترین شرایط ممکن قرار دارند تا در آینده با مشکل خاصی روبرو نشوید. علاوه بر این، در کلینیک ستاره شرق خدماتی همچون کاشت دندان یک روزه با ایمپلنت فوری نیز صورت می‌گیرد. با وجود این خدمات به راحتی می‌توان درک کرد که چرا این مرکز نیز از محبوبیت بالایی در بین بسیاری از افراد برخوردار است و همواره به عنوان یک گزینه جدی در نظر گرفته می‌شود.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://setareshargh.com
 • شماره تماس: خیابان شهید مدنی، نرسیده به تقاطع سبلان، خیابان طیرانی پلاک 30
 • آدرس: 02177555330 – 02177555220

4- کلینیک دندانپزشکی ادرینا

کلینیک دندانپزشکی ادرینا

کلینیک ادرینا به عنوان یک مرکز ایمپلنت شرق تهران توانسته است با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک‌های کاشت، نام خوبی را برای خود در این حوزه دست و پا کند. در این کلینیک تلاش بر آن است که روند به کارگیری بهترین مارک ایمپلنت با سرعت بالایی طی شود تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد بهبود لبخند زیبایتان باشید. به کارگیری تیم متخصص در این کلینیک نیز به عنوان مزیتی عالی برای آن محسوب می‌شود. کلینیک ادرینا کلیه خدمات خود را با ضمانت صددرصدی انجام می‌دهد تا خیالتان از این بابت کاملاً راحت باشد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://mdpi.pro
 • شماره تماس: 02177971183
 • آدرس: نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از خیابان حاجی صادقی پلاک 164

5- کلینک دندانپزشکی دکتر مسعود شاه حسینی

چنانچه دوست ندارید از دندان مصنوعی استفاده کنید و کاشت ایمپلنت را به عنوان انتخاب اول خود در نظر گرفته‌اید، می‌توانید به سراغ کلینیک دندانپزشکی دکتر مسعود شاه حسینی بروید.

کلینک دندانپزشکی دکتر مسعود شاه حسینی

در این کلینیک نیز شاهد ارائه ضمانت کامل برای تمامی ایمپلنت‌های کاشته شده هستیم تا بتوانید در صورت نارضایتی نسبت به تعویض و یا ترمیم هر یک از آن‌ها اقدام کنید. ایمپلنت‌ها واقعاً یک جایگزین عالی برای دندان‌های از دست رفته شما به شمار می‌‌روند و با وجود مراکزی همچون کلینیک دندانپزشکی دکتر مسعود شاه حسینی، بهتر است هرچه زودتر به فکر کاشت آن‌ها باشید.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://drshahhosseini.com
 • شماره تماس: 02177762025
 • آدرس: شهر زیبا، بلوار تعاون، ساختمان کوروش، طبقه دوم

6- کلینیک دندانپزشکی دکتر شیان

وقتی صحبت از یک مرکز ایمپلنت شرق تهران به میان می‌آيد، بسیاری از افراد به یاد کلینیک دندانپزشکی دکتر شیان می‌افتند. این مرکز بیان می‌دارد که تمام تلاش خود را به منظور بهبود سلامت تمامی بیماران به کار می‌گیرد. در کلینیک مذبور، پیش از کاشت کلینیک وضعیت دهان و دندان شما بارها به طور کامل بررسی خواهد شد تا تشخیص داده شود که چه نوع ایمپلنتی بهترین نتیجه را برایتان به همراه دارد. بررسی‌های دقیق کلینیک دندانپزشکی دکتر شیان موجب شده است تا این مرکز بتواند نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کند.

اطلاعات تماس

وب‌سایت: https://shianclinic.com/

شماره تماس: 0212486777

آدرس: تهران، لویزان، شیان، میدان طجرلو، کلینیک شیان، بخش دندانپزشکی

7- کلینیک دندانپزشکی ایثار

به منظور یافتن یک مرکز ایمپلنت شرق تهران می‌توانید گزینه‌های دیگری همچون کلینیک دندانپزشکی ایثار را نیز در نظر بگیرید. این کلینیک از مراکز باسابقه و قدیمی فعال در حوزه کاشت ایمپلنت محسوب می‌شود تا همواره سعی در گسترش خدمات خود دارد. به یاد داشته باشید که به طور کلی استفاده از ایمپلنت نیازمند برخورداری از بافت سالم در دهان و همچنین رشد کامل استخوان فک است. علاوه بر این، نباید بیماری خاصی داشته باشید. در صورتی که این شرایط مهم را دارید، می‌توانید به کلینیک دندانپزشکی ایثار مراجعه کنید.

اطلاعات تماس

وب‌سایت: https://isarclinic.com/

شماره تماس: 02133499950

آدرس: تهران، سه‌راه افسریه، مشیریه، سی متری صالحی، پلاک۲۴۲

8- کلینیک دندانپزشکی دکتر فرحناز دادگر

آخرین مرکز ایمپلنت شرق تهران که قصد داریم به آن اشاره کنیم، کلنیک دندانپزشکی دکتر فرحناز دادگر است. در این کلینیک نیز بررسی‌های گوناگونی پیش از کاشت هر نوع ایملپنت صورت می‌گیرد تا از مشکلات احتمالی به طور کامل جلوگیری شود. دکتر فرحناز دادگر به عنوان یکی از ماهرترین دندانپزشکان معتبر در این حوزه شناخته می‌شود و از اعتبار بالایی برخوردار است. کلینیک ایشان نیز به افرادی که قصد دارند ظاهر دندان‌های خود را با کمک مواردی همچون ایمپلنت به طور کامل تغییر دهند یاری می‌رساند.

اطلاعات تماس

وب‌سایت: https://dadgarendo.com/

شماره تماس:02176705003

آدرس: اتوبان باقری، تهرانپارس، خیابان امیری طائمه از سمت بزرگراه باقری ، ابتدای خیابان ملکی111 ، پلاک 61، طبقه 4، واحد 7

ارزان‌ترین کلینیک برای کاشت ایمپلنت در شرق تهران

کاشت ایمپلنت باید به شکل کاملاً حرفه‌ای و بر اساس تکنیک‌های روز جهان صورت بگیرد. در غیر این صورت نتیجه نهایی با آنچه که شما در ذهن داشته‌اید همخوانی نخواهد داشت و این موضوع منجر به ایجاد حس نارضایتی می‌شود.

انتخاب کردن یک کلینیک مناسب به عنوان مناسب‌ترین مرکز ایمپلنت در تهران قطعاً کمی دشوار است؛ اما با توجه به تخصص بالای پرسنل فعال در کلینیک مهرآوید می‌توان این کلینیک را گزینه‌ای برتر در این حوزه دانست.

این مرکز با برخورداری از برترین پرسنل‌ به عنوان اولویت اصلی کاربران مختلف در نظر گرفته می‌شود و ارزان‌ترین مرکز ایمپلنت شرق تهران به شمار می آید.

Source: https://mosbatesabz.com/mag/best-implant-specialist-in-tehran

وجه تمایز دندانپزشکی مهرآوید با سایر مراکزی که معرفی می کنیم، داشتن بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان است. این مجموعه با فراهم آوردن یک فضای جذاب برای کودکان سعی داشته تا بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه دهد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا