پزشکی

راهنمای تشخیص قرص هیرتامین اصل و قرص فیتو اصل

این روزها به علت رقابت های زیاد در محصولات بهداشتی و آرایشی ، امروز تصمیم گرفتیم تا در مورد راهنما تشخیص قرص هیرتامین اصل و قرص فیتو اصل صحبت کنیم تا شما دوستان عزیز بتوانید در هرکجا و مکان که می خواهید خرید انجام دهید به راحتی به موادی که باید دقت کنید مثل نوشته های محصول ، برچسب گذاری های محصول ، کیفیت نوشته های محصول ، تاریخ روی جعبه و تاریخ خود محصول و …. ، دقت کنید و در نهایت یک کالای اصل خریداری کنید.

در سال‌های اخیر، استفاده از داروهای گیاهی محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است، به طوری که قرص‌های هیرتامین اصل و قرص فیتو اصل به عنوان گزینه‌های پیشنهادی برای علاقه‌مندان برای سلامتی ظاهر شده‌اند. با این حال، اطمینان از اصالت، کیفیت و کارایی این محصولات برای ایمنی و رضایت مصرف کنندگان بسیار مهم است.

در حالی که در بازار توسط محصولات تقلبی و نامرغوب متعدد پر شده است، تشخیص قرص های هیرتامین و فیتو فانتر نقش اساسی در حفظ اعتماد مصرف کننده ایفا می کند. وجود مواد اصلی را تأیید می کند، عدم وجود مواد مضر را تأیید می کند و کیفیت کلی قرص ها را ارزیابی می کند. هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف کنندگان، این تکنیک های تشخیصی برای به دست آوردن اطمینان از کارایی محصول ضروری است.

این مقاله به صورت تخصصی و دقیق به مواردی برای راهنمای تشخیص اصل بودن قرص هیرتامین و فیتو فانر پرداخته است ، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

وضعیت بدون مجوز هیرتامین:

یکی از جنبه های مهمی که باید در تشخیص قرص هیرتامین اصل به آن توجه داشت این است که هیرتامین تحت هیچ شرایطی ، هیچ مجوزی برای دیگر کشور ها صادر نمی کند. تولید هیرتامین در ایران غیرقانونی تلقی می شود که صاحب برند نیز به صراحت اعلام کرده است که هیچ مجوزی برای تولید آن صادر نشده است.

بسیار مهم است که پیشاپیش اذعان کنیم که تولید، توزیع هیرتامین تحت هیچ شرایطی در ایران مجوز ندارد. صاحب برند هیرتامین قاطعانه اعلام کرده است که محصولات هیرتامین ساخت ایران بدون مجوز بوده و اصل نیستند.

در ادامه می خواهیم به به بررسی تشخیص اصل بودن یا نبودن قرص هیرتامین اصل و قرص فیتو اصل بپردازیم.

شناسایی هیرتامین اصلی:

نوشته ها و برچسب گذاری در قرص اصل هیرتامین

دو نسخه متمایز از هیرتامین را می توان یافت:

  • نسخه اصلی آمریکایی
  • نسخه تقلبی امارات

اصالت هیرتامین های ایرانی را می توان به راحتی زیر سوال برد زیرا فاقد هرگونه اصالت و مجوز هستند.

یک ویژگی متمایز قابل توجه در تشخیص اصل بودن قرص هیرتامین اصل و قرص فیتو اصل ، زبان نوشته های روی بسته بندی و رنگ خود قرص است. قرص هیرتامین اصل بر روی قوطی‌های خود متن انگلیسی دارد، در حالی که نسخه‌های تقلبی ایرانی به فارسی برچسب‌گذاری شده‌اند! قرص های اصلی هیرتامین زرد رنگ هستند که آنها را از قرص های سفید موجود در هر دو نسخه اماراتی و ایرانی متمایز می کند.

هیرتامین های اصلی دارای برچسب انگلیسی هست، در حالی که نمونه های ایرانی نوشته های فارسی را روی قوطی های خود نشان می دهند.

کیفیت ساخت قرص اصل هیرتامین:

هیرتامین اماراتی به دلیل کیفیت پایین ساخت خود با انتقاد مشتریان روبرو شده است، با گزارش هایی مبنی بر اینکه کاربران ناراحتی، به ویژه احساس سنگینی معده و … را تجربه کرده اند ، می تواند نگرانی در مورد سازگاری و قابلیت اطمینان نسخه های تقلبی را افزایش می دهد. ویژگی‌های فیزیکی قرص ها نیز می‌تواند صحت آن را نشان دهد. قوطی قرص اصلی هیرتامین به طور قابل توجهی محکم است، در حالی که قوطی نسخه اماراتی نرم و ضعیف است که نشان دهنده وضعیت تقلبی بودن آن است.

شکل ظاهری برای تشخیص قرص اصل هیرتامین:

قرص هیرتامین اصل معمولاً رنگ زرد دارد. با این حال، هر دو نسخه تقلبی اماراتی و ایرانی از این موضوع منحرف شدند و به صورت قرص های سفید ظاهر می شوند. این تمایز در رنگ می تواند نشانگر واضحی از اصالت محصول باشد.

بسته بندی:

هیرتامین اصل و اورجینال به دلیل ساختار قوطی بادوام خود در مقایسه با نسخه های نرم و ضعیف اماراتی و ایرانی شناخته می شوند. بسته بندی هیرتامین های اصلی دارای یک تاریخ درجه بندی غیرقابل محو و پاک شدن است که در زیر قوطی محصول قرار دارد، در حالی که نسخه های تقلبی از روش چاپی که به راحتی قابل پاک شدن است استفاده می کنند.

عناصر و نوشتار بسته بندی:

برای تمایز بیشتر بین هیرتامین اصلی و تقلبی، یکپارچگی مهر و موم آن را بررسی کنید. هیرتامین های اصلی دارای یک نوار پلاستیکی بر روی درب خود هستند که با یک متن خاص روی درب یا داخل آن همراه است که در نسخه های جعلی وجود ندارد.

در این بخش از مقاله می خواهیم بپردازیم به تشخیص اصل یا تقلبی بودن قرص فیتو اصل

شناسایی قرص فیتو اصل

قرص های فیتو نوعی مکمل گیاهی هستند که اغلب به دلیل مزایایی که برای سلامتی دارند استفاده می شوند. با این حال، مانند هر محصول دیگری، مهم است که اطمینان حاصل کنید که یک محصول معتبر می‌خرید. راه های مختلفی برای تایید اصالت قرص فیتو وجود دارد، از جمله بررسی بارکد و بچ کد، بررسی نوع قرص و جستجوی علامت ها و نوشته های خاص روی بسته بندی که در این مقاله به تمامی این موارد میپردازیم.

بارکد و بچ کد در راهنمای تشخیص قرص فیتو اصل

محصولات اصلی دارای یک برچسب بارکد هستند که می توانید آن را با استفاده از گوشی هوشمند یا بارکد خوان اسکن کنید. علاوه بر این ، بچ کد باید به دقت بررسی شود. این کدها برای هر دسته منحصر به فرد هستند و به عنوان یک مرجع برای احراز هویت عمل می کنند.

بارکد و بچ کد قرص فیتو اصل برای تأیید صحت آنها بسیار مهم است. این کدها شناسه های منحصر به فردی هستند که می توانند برای ردیابی محصول به مبدأ آن استفاده شوند. اگر بارکد یا بچ کد گم شده باشد، ناخوانا باشد یا با اطلاعات ارائه شده توسط سازنده مطابقت نداشته باشد، ممکن است محصول اصل نباشد .

نوع و جنس قرص فیتو اصل

قرص های گیاهی فیتو معتبر ، باید بافت روغنی داشته باشند. ترکیب قرص از روغن های مختلفی تشکیل شده است که به آن خواص مفیدی می بخشد. بنابراین، اگر قرص فیتو خشک به نظر برسد، نشانه‌ای از تقلبی بودن قرص است. وجود روغن در قرص برای اثربخشی آن ضروری است.

قرص های فیتو باید حالت روغنی داشته باشند. به این دلیل که آنها معمولاً از انواع روغن ها ساخته می شوند و گاهی به هم می چسبند. اگر قرص خشک است، می تواند نشانه ای از اصل نبودن محصول باشد.

نشانه گذاری ها و نوشته ها

یکی دیگر از عناصر مهمی که باید به دنبال آن باشید، نوشتار ” mois 4 ” (ترجمه شده به عنوان 4 ماه) است. این برچسب مدت زمان مصرف و ماندگاری توصیه شده محصول را برای قرص های فیتو نشان می دهد. وجود این برچسب روی جعبه قرص اصالت آن را افزایش می دهد.

تاریخ روی جعبه و بطری قرص

قرص فیتو اصل معتبر تاریخ ساخت و یا تاریخ انقضا را به وضوح روی جعبه قرص و بطری قرص چاپ می کند. این مورد یک جنبه مهم است که باید در نظر گرفت زیرا محصولات تقلبی اغلب فاقد این اطلاعات حیاتی هستند یا ممکن است تاریخ‌های متناقض داشته باشند. وجود تاریخ های دقیق و منطبق بر روی جعبه و بطری، اطمینان از اصالت قرص فیتو اصل را فراهم می کند.

تاریخ باید هم روی جعبه قرص فیتو و هم روی شیشه قرص فیتو نوشته شود. این مورد می تواند تاریخ تولید یا تاریخ انقضا باشد. اگر تاریخ ها مطابقت ندارند، یا اگر آنها گم شد اند، می تواند نشانه ای از اصل نبودن محصول باشد.

وجود کد در قرص فیتو اصل:

علاوه بر تاریخ ها، جعبه قرص و بطری قرص باید دارای یک کد منحصر به فرد باشند. بسیار مهم است که این کدها مطابقت داشته باشند و از اصالت محصول بیشتر اطمینان حاصل شود. این کد به عنوان یک لایه امنیتی اضافی عمل می کند و مرجعی را برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان برای تأیید اعتبار قرص ها ارائه می دهد.

در کنار تاریخ روی جعبه و بطری قرص باید یک کد وجود داشته باشد. این کد باید هم روی جعبه و هم روی بطری مطابقت داشته باشد.

کیفیت نوشتار قرص فیتو اصل:

هنگام بررسی جعبه قرص و شیشه قرص فیتو به کیفیت نوشته توجه کنید. متن باید خوانا، واضح و با کیفیت باشد. محصولات تقلبی اغلب دارای کیفیت چاپ پایین، متن لکه دار یا محو یا اشتباهات املایی هستند. قرص های فیتو اصل با دقت بسته بندی شده اند و روی جعبه و شیشه نوشته بی عیب و نقصی وجود خواهند داشت.

نوشته روی جعبه و بطری باید خوانا، واضح و با کیفیت باشد. اگر نوشته لکه دار باشد ، خواندن آن مشکل باشد ، یا به نظر بی کیفیت باشد ، می تواند نشانه ای از اصل نبودن محصول باشد.

نوشته های اضافی در جعبه قرص فیتو:

در نهایت، جعبه های قرص فیتو معتبر میبایست حاوی یک سری نوشته داخلی در جعبه باشد. این نوشته‌ها می‌تواند شامل دستورالعمل‌هایی برای استفاده، توصیه‌های دوز یا توضیحات دقیق محصول باشد. محصولات تقلبی اغلب فاقد این اطلاعات دقیق هستند، که نشان می دهد احتمالا محصول معتبر نباشد.

داخل جعبه قرص فیتو باید یک سری نوشته باشد. محتوای این نوشته ها می تواند متفاوت باشد، اما اغلب شامل اطلاعاتی در مورد محصول، مواد تشکیل دهنده آن و نحوه استفاده از آن است.

حالا با تمامی این موارد، هیرتامین اصل و قرص فیتو اصل را از کجا خریداری کنیم؟

ما در لاویا چندین سال است که ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی باکیفیت را به مشتریان خود اختصاص میدهیم. تعهد ما نه تنها در ارائه طیف فراوانی از محصولات بلکه در تضمین اعتماد و اطمینان کامل مشتری در خرید آنها است. ما به شما اطمینان می دهیم که تمام محصولات ما 100 ٪ اصل هستند. آنها مستقیماً از طریق بار های مسافرتی سفرهای شخصی تهیه می شوند و اطمینان حاصل می کنیم که با نهایت دقت انتخاب شوند. ما همچنین به طور مستقیم از آمازون ، یکی از معتبرترین سایت فروش آنلاین جهان ، خرید می کنیم. ما این مراحل را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که چیزی جز بهترین ها را به مشتریان خود ارائه نمی دهیم.

7 روز ضمانت بازگشت وجه برای تضمین رضایت شما

ما ضمانت بازگشت وجه را در طی 7 روز بعد از خرید ارائه می دهیم. اعتماد شما برای ما ارزشمند است و می خواهیم در تصمیم خود برای انتخاب لاویا احساس اطمینان کنید. اگر از هر نظر از خرید خود ناراضی بودید، به سادگی با ما تماس بگیرید و ما با کمال میل مبلغ شما را پس میدهیم.

هر سوالی دارید با ما در ارتباط باشید

ما به ایجاد ارتباط با مشتریان برای هرگونه مشکل یا سوال آماده هستیم، شما به راحتی از طریق اینستاگرام و واتس‌اپ می توانید با ما تماس بگیرید ، اگر به دنبال مشاوره هستید یا یک سری نگرانی‌هایی دارید، ما به آن ها رسیدگی میکنیم. تیم اختصاصی ما همیشه اینجاست تا به سرعت به شما کمک کند و یک تجربه خرید راحت را تضمین کنند.

ما در لاویا رضایت ، اعتماد و اطمینان شما را در اولویت قرار می دهیم. در لاویا ما به طور مستمر در تلاش هستیم تا بخش خدماتمان و محصولات خود را افزایش دهیم تا نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده کنیم. با داشتن تعهد به اصالت، ضمانت برگشت وجه و کانال های ارتباطی ما، هدف ما ایجاد یک رابطه طولانی مدت بر اساس رضایت و اطمینان شما از سایت ما است.

در نهایت امیدوارم از خواندن این مقاله لذت و نهایت استفاده را کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا